pl | en
Start Oferta Cennik Rezerwacje salek Galeria Lokalizacja Klienci o nas Kontakt
 
interakcja z ludźmi,
zwiększenie motywacji,
lepsza organizacja czasu,
to niektóre z zalet
co-workingu
         

Lokalizacja

 

 

Powiśle będące częścią dzielnicy Śródmieście  jest zarówno  centrum kulturalnym i rozrywkowym Warszawy, jak i enklawą  ciszy i spokoju. Świetnie skomunikowane, w otoczeniu zieleni, stanowi idealne miejsce do pracy. Dziś jest jedną z najbardziej prestiżowych, o ile nie najbardziej prestiżową dzielnicą Warszawy, w której stare, piękne kamienice i ciekawe bloki sąsiadują z nowoczesnymi apartamentowcami z ochroną. W bezpośredniej okolicy znajduje się BUW, Centrum Kopernika, bardzo popularna wśród artystów Klubokawiarnia PKP Powiśle i wiele innych kultowych miejsc.

Pracownia mieści się na pierwszym piętrze, w części usługowej Centrum Handlowego „Arkada”‘ , bezpośrednio pod wiaduktem Mostu Poniatowskiego, w okolicy głównych węzłów komunikacyjnych.

Centrum Handlowe „Arkada” jest kameralnym zagłębiem zakupowym, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie : zdrową żywność, tanią, dobrą książkę, oryginalne ubrania, kawiarnie, restauracje i wiele punktów usługowych.

Centrum przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażone jest w  specjalne windy i podjazdy. W bezpośrednim otoczeniu znajduje się parking.

W promieniu 1 km znajdują  się ulica  Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, jak również główne arterie Warszawy: Wisłostrada i Trasa Łazienkowska.Show bigger map

 

 

 Pieszo

1 minuta od stacji PKP Powiśle 5 minut od Nowego Światu 7 minut od Placu Trzech Krzyży

 Samochodem

Wisłostrada, Trasa Łazienkowska

 Autobusem

stały:  162 ul. Kruczkowskiego, ul.Książęca na żądanie: 111,117,158,517,N14,N22,N24,N64,N72Most Poniatowskiego

 Tramwajem

7, 8, 9, 22, 24, 25

 Pociągiem

stacja PKP Powiśle

 Metrem

Stacja Centrum


Adres

Solec 81B lok A-58
00-382 Warszawa
tel. 22 24 54 200
tel.kom. 664 126 992


 


W sieci

Korzystanie z witryny pra-co-wnia.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.       X
Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.