pl | en
Start Oferta Cennik Rezerwacje salek Galeria Lokalizacja Klienci o nas Kontakt
 
interakcja z ludźmi,
zwiększenie motywacji,
lepsza organizacja czasu,
to niektóre z zalet
co-workingu
         

Referencje

Mi Pracownia dała to czego potrzebowałem od dłuższego czasu, normalnego trybu pracy i odpowiedniego otoczenia. Dla mnie motorem jest nie tylko zajęcie ale też środowisko. Pracownia ułatwia mi skupienie organizując dla mnie miejsce. Wygląd i projekt biura jest dostosowany do oczekiwań stawianych przez młodych, także duchem i dynamicznych osób. Jednocześnie klienci korzystający z Pracowni nie przeszkadzają sobie, łatwo można też wyczuć atmosferę koncentracji i ciężkiej pracy. Wyposażenie biura jest nowe, do dyspozycji jest część „kawiarniana” z aneksem kuchennym co na pewno przypadnie do gustu osobom korzystającym wcześniej z różnych miejsc publicznych. Osób przyzwyczajonych do świeżej kawy, herbaty, wygodnych puf i sporego wyboru czasopism (polecam co poniedziałkowy słodki poczęstunek od firmy). Nie można by było zakończyć referencji bez wspomnienia osób codziennie starających się ułatwić Tobie pracę. Są to młodzi ludzie nastawieni na zadowolenie klienta i wciąż rozwijający Pracownię – co uważam za jedną z wyróżniających cech tego zespołu. Gdybym miał określić Pracownię w jednym zdaniu były by to te słowa: Lubię tu przyjść, pracować, tworzyć, zapraszać i być, bo nie dostosowujesz się tylko wpasowujesz już na początku.

Maksymilian

Co-working jest świetnym rozwiązaniem dla freelancerów takich jak ja. A w wykonaniu Pra-co-wni – wręcz idealnym. To miejsce sprzyja kreatywnyści. Doskonała lokalizacja, mili gospodarze, wygodne stanowiska pracy, sympatyczne towarzystwo. Przychodzę tu pra-co-wać z nieoszukiwaną przyjemnością.

Anna Stankiewicz
graficzka i tłumaczka

Jak mówi stare przysłowie „bez pracy nie ma kołaczy” i my o tym doskonale wiemy. Naszą pracę lubimy, ale dla MWProject praca to również przyjemna atmosfera. Atmosfera, która z jednej strony pozwala się wyciszyć, z drugiej powoduje, że jesteśmy bardziej kreatywni. Znaleźć miejsce dla nas – osób o czasami szalony pomysłach – nie jest łatwo, ale my takie miejsce mamy. Wygodny i kolorowy chill out room, dla tych, którzy chcą się zrelaksować i oczyścić myśli. Dla aktywnych, doskonała kawa, która pobudza zmysły i praca przy wygodnych stanowiskach. Miły, uśmiechnięty zespół, który zawsze pomoże, to codziennie początek dobrego dnia. To miejsce dla tych, którzy odrzucają typowe, zimne biura bez żadnego wyrazu. Cóż możemy powiedzieć więcej: pra – co – wnio, dzię – ku -je -my za miejsce z duszą, gdzie z pasją realizujemy swoje pomysły.

Agencja interaktywna MWProject

 

As a long-time freelancer I’ve had my share of working from home and hunting for plugs in cafés .  By contrast, co-working is a much better environment for getting things done, and also connecting with other professionals.  Pracownia’s excellent location, flexible pricing options and friendly staff make it a great choice for me!

AlexAdres

Solec 81B lok A-58
00-382 Warszawa
tel. 22 24 54 200
tel.kom. 664 126 992


 


W sieci

Korzystanie z witryny pra-co-wnia.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.       X
Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.